Kto sme

      AIPEX - Rozumieme pohybu

Naša spoločnosť Aipex je významnou spoločnosťou v segmente výroby tanečných kostýmov. Vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi v Ostrave. Začali sme šiť prvé tréningové fitness oblečenie pre športovcov a špeciálne kostýmy na prehliadky. Objednávok pribúdalo a postupne sme sa dostali k výrobe tanečných kostýmov. Pohyb sa nám stal všetkým. Naučili sme sa vnímať figúry tanečníkov a ladili kostýmový dizajn tak dlho, kým nebol dokonalý. Zapálenie nás posunulo na prvé miesto českého a slovenského trhu, na ktorom sme dodnes. V súčasnosti dodávame zbožie do siedmich zemí EU.

Máme vlastnú technológiu sublimačnej tlače, ktorá nám umožňuje vytvoriť originálny dizajn v jedinečných kusoch aj pre početné tanečné tímy. V našich kostýmoch vystupuje mnoho majstrov republiky, majstrov Európy i sveta, ako napríklad niekoľkonásobná majsterka sveta v latinsko-amerických tancoch Katrin Žabenská.

Stále rastieme a vyvíjame nové produkty. Preto sme prišli s nápadom na unikátne legíny z materiálu ITOFinish KELP.

Materiál ITOFinish KELP je na svetovom trhu už niekoľko rokov a jeho funkčnosť je overená spokojnými zákazníkmi u nás a najmä v zahraničí. Unikátny materiál sme doplnili o to, čo vieme najlepšie a to sú strihy! Vieme, kde látku posilniť, kadiaľ viesť šev tak, aby oblečenie fungovalo, ako má. Rozumieme dámskym krivkám. Spojením nášho know-how a aktívnych zložiek v materiáli vznikli ozaj fungujúce, skvelo padnúce legíny, vďaka ktorým bude vaša pokožka hladká, farebne zjednotená, bez pomarančovej kože a strií.

Vieme, že rovnako ako tvrdý tréning je aj odpočinok pre športovca nesmierne dôležitý a tak sme postupne do sortimentu pridali novú kolekciu voľnočasového oblečenia ,,Aipex by you‘‘. 

aipex_banner_ONAS_1aipex_banner_ONAS_2aipex_banner_ONAS_4

Späť do obchodu